skip to Main Content
تهران، صادقیه، ستارخان، قبل از بازار سنتی، ساختمان تجاری اداری دریای نور، پلاک 910، طبقه سوم، واحد 12
تأمین لایسنس فرایند پتروشیمی PDH

تأمین لایسنس فرایند پتروشیمی PDH

تأمین لایسنس فرایند پتروشیمی PDH

یکی از مهم ترین فرایندهای پتروشیمی جهت تولید پروپیلن، فرایند PDHاست. PDH شامل هیدروژن زدایی از پروپان می باشد. تأمین لایسنس فرایند پتروشیمی PDH توسط تیم کارشناسان ما انجام می گیرد. جهت تأمین دانش فنی این فرایند لطفا با کارشناس واحد تأمین لایسنس، آقای صفری تماس بگیرید.

تلفن همراه:   09125856401

آدرس دفتر شرکت:    تهران، صادقیه، ستارخان، مجتمع تجاری و اداری دریای نور، واحد 12

تأمین کنندگان لایسنس

عمده تأمین لایسنس فرایند مورد نظر در دنیا از طریق شرکت UOP انجام می گردد. به جهت موارد مربوط به تحریم پتروشیمی های ایران مجاز به مذاکره با این تأمین کننده نمی باشند. پروپان بعنوان خوراک واحد های PDH جهت تولید پروپیلن استفاده می گردد. پروپان در ایران به وفور تولید می گردد. لذا احداث واحد های هیدروژن زدایی از پروپان یا همان PDH بسیار لازم و ضروری است.

در این خصوص 4 لایسنسور اصلی در دنیا وجود دارند.

UOP – Oleflex™

23 Operating Units + 27 Licensed

Thailand, Malaysia, South Korea, Europe, Saudi Arabia, China (10+), USA

 

CB&I Lummus – CATOFIN®

Est. 14 Operating Units + 16 Licensed

Belgium, Mexico, Saudi Arabia, USA, China (14)

 

Uhde – STAR process®

3 Operating Units + 3 Licensed

USA, Argentina, Egypt

 

REZEL – PropeNEXT™ (Fluid Bed), ReFix (Fixed Bed)

4 Operating Units (in China), 4 Licensed China, 1 Licensed Iran (under construction), 1 license in Russia (to be signed), 2 licenses Iran (in discussion)

خدمات تأمین لایسنس تیم تخصصی ما

شرکت بامداد قرن در طول سالهای گذشته مذاکرات تأمین لایسنس و تأمین دانش فنی فرایند PDH را برای پروژه های مختلف انجام داده است. در حال حاضر یکی از راه حل ها جهت تأمین لایسنس فرایند PDH از طریق شرکت های چینی می باشد. در کشور چین واحدهای پتروشیمی بسیار زیادی وجود دارند که فرایند PDHدر آنها نصب شده است.

 

لایسنس و دانش فنی

زمانی که برای یک فرایند لایسن و دانش فنی اخذ می گردد اطلاعات بسیار زیادی از لایسنسور گرفته می شود. نقشه های بیسیک و لیست متریال و تجهیزات در این مرحله توسط لایسنسور ارائه می گردد. در برخی مواقع فرایند به کاتالیست نیاز دارد که صرفا توسط لایسنسور تأمین می شود. مشخصات فرایند در مهندسی شیمی بسیار مهم است. جزییات کل فرایند در لایسنس و دانش فنی خریداری شده قرار دارد.

 

در حال حاضر به جهت موارد مربوط به تحریم امکان مذاکره با تأمین کنندگان اروپایی وجود ندارد. تیم ما بصورت دایم و پیوسته با تأمین کنندگان چینی در ارتباط می باشد. تأمین دانش فنی فرایند پتروشیمی PDH تخصص ما می باشد. بهترین گزینه در حال حاضر تأمین لایسنس فرایند پتروشیمی PDH از تأمین کنندگان چینی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top