skip to Main Content
تهران، صادقیه، ستارخان، قبل از بازار سنتی، ساختمان تجاری اداری دریای نور، پلاک 910، طبقه سوم، واحد 12

جهت خرید نرم افزار فرم زیر را تکمیل نمایید.
  نسخه مورد نظر نرم افزار کامفار را انتخاب نمایید.  شرکت کامفار پرو دانش تأمین کننده آخرین نسخه منتشر شده نرم افزار کامفار یعنی نسخه COMFAR III Expert 3.3a  می باشد که به زبان فارسی و انگلیسی منتشر شده است. هریک از نسخه های کامفار از ضمانت و پشتیبانی 5 ساله برخوردار بوده و قابلیت نصب برروی کلیه سیستم  عامل های جدید  10, Windows XP, Vista, 7, 8و نسخه های قدیمی تر را در هردوحالت 32 و 64 بیت دارا می باشند. نسخه جدید نرم افزار کامفار COMFAR 3.3a در شکل ظاهری، نصب و اجرا و همچنین محاسبات شاخص های مالی با نسخه های قدیمی تفاوت هایی دارد که بمنظور بررسی تفاوت نسخه های مختلف کامفار لطفا به صفحات ادامه مراجعه فرمایید. نرم افزار کامفار بامداد قرن دانش به دو صورت همراه لایسنس نرم افزاری (بدون نیاز به قفل سخت افزاری) و همچنین همراه با لایسنس سخت افزاری (USB Dongle) به متقاضیان محترم ارائه می شود.

  کامفار نسخه 3.3 نامحدود قفل سبز
  کامفار نسخه 3.3 تک کاربره قفل سبز
  دانلود کامفار نسخه 3.0 تک کاربره قفل سرمه ای یا بنفش
  دانلود کامفار نسخه 3.0 نامحدود قفل سبز
  کامفار نسخه 3.0 تک کاربره قفل سبز
  کامفار نسخه 3.0 نامحدود قفل سرمه ای یا بنفش

  نرم افزار کامفار

  یک ابزار قوی برای تحلیل شاخص‌های متعدد مؤثر بر یک پروژه‌ی مالی، و انجام کارهای مشابه آن، که قادر باشد محدودیت‌هایی مانند اشتباهات انسانی، زمان‌بر و هزینه‌بر بودن را از بین ببرد می‌تواند برای مدیران کمک مؤثری در اخذ تصمیمات مالی بهتر و افزایش بازده و سود باشد. در حال حاضر یکی از بهترین این ابزارها، و شاید بتواند گفت بهترینِ آن‌ها، نرم افزار کامفار است و خوشبختانه امکان دانلود نرم افزار کامفار در این صفحه برای شما فراهم شده‌است.

  تصمیم‌گیری در مورد سرمایه‌گذاری کردن روی یک پروژه‌ی خاص، و سایر فعالیت‌های مالی و اقتصادی مانند تهیه‌ی طرح‌های توجیهی، امکان‌سنجی، مدل‌سازی و …، نیازمند بررسی دقیق و کامل تمامی جوانب، محاسبه‌ی هزینه‌ها و درآمدها و درنهایت سود و زیان حاصل از این فعالیت‌ها است. فاکتورهای دخیل در نتیجه‌ی مالی یک سرمایه‌گذاری گاه آن‌قدر زیاد هستند که لحاظ کردن تمامی آن‌ها در محاسبات ارزیابی کاری بسیار پیچیده، زمان‌بر و گاه غیرممکن است. واحد پولی، میزان تورم، نرخ تنزیل، انواع هزینه‌ها و درآمدها، منابع تأمین مالی، دوره‌ی مالی و حتی ملاحظات اجتماعی و زیست‌محیطی و بسیاری موارد دیگر فاکتورهایی هستند که لازم است در ارزیابی یک پروژه لحاظ شوند.

  تنها همین نمونه‌ها برای نشان دادن دشواری محاسبات ارزیابی پروژه کافی هستند. نرم افزار کامفار به همین منظور، یعنی انجام محاسبات پیشرفته‌ی مالی با درنظر گرفتن تمامی فاکتورهای دخیل، طراحی شده و هم‌اکنون به‌عنوان یک ابزار قوی توسط بسیاری از مدیران، چه در شرکت‌های خصوصی و چه در مؤسسات دولتی، مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این نوشته بیشتر با این نرم افزار آشنا خواهیم شد.

  ارائه نرم افزار کامفار

  نرم افزار کامفار توسط سازمان توسعه‌ی صنعتی سازمان ملل متحد یا یونیدو طراحی، تولید و منتشر شده است. هدف از ارائه نرم افزار کامفار کمک به توسعه‌ی صنعت در کشورهای مختلف دنیا با برطرف کردن مشکلات پیش پای واحدهای صنعتی در تجزیه و تحلیل دقیق و درست اطلاعات مالی است. پس از انتشار نخستین نسخه‌ی این نرم افزار به‌تدریج تغییراتی برای بهبود کارایی و رفع نواقص آن ایجاد و به‌مرور زمان امکان استفاده‌ی زبان‌های مختلف، از جمله زبان فارسی، از نرم افزار کامفار میسر شد. امکان استفاده از زبان فارسی برای اولین بار در نسخه‌ی 2.2b نرم افزار کامفار فراهم و کمی پس از آن در نسخه‌ی 3.1 زبان فارسی محاوره به لیست زبان‌های این نرم افزار افزوده شد. نرم افزار کامفار به سه شکل زیر ارائه شده است:

  1- COMFAR 3 EXPERT

  COMFAR 3 EXPERT کامل‌ترین و جامع‌ترین نوع نرم افزار کامفار است که برای اولین بار در سال 1983 منتشر شده و تمامی امکانات سایر نسخه‌ها را دارا ست و درنتیجه تمامی شرکت‌ها می‌توانند از آن برای تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی و اقتصادی خود استفاده کنند.

  2- COMFAR 3 BUSINESS PLANNER

  COMFAR 3 BUSINESS PLANNER بیشتر مناسب شرکت‌هایی ست که تنها به تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی برای تصمیم‌گیری‌های مدیریتی نیاز دارند و فاکتورهای مربوط به تجزیه و تحلیل اقتصادی در تصمیم‌گیری‌های آن‌ها دخالتی ندارند. بدیهی ست که شرکت‌هایی که به تحلیل متغیرهای اقتصادی نیاز دارند، و عموماً شامل شرکت‌های دولتی هستند، بایستی از نرم افزار کامفار COMFAR 3 EXPERT استفاده کنند.

  3- COMFAR 3 Mini EXPERT

  این نوع نرم افزار کامفار شباهت بسیاری به نوع دوم نرم افزار کامفار دارد. هدف از ارائه نرم افزار کامفار COMFAR 3 Mini EXPERT استفاده‌ی شرکت‌های کوچک‌تر از این نرم افزار با نیاز به تجزیه و تحلیل‌های مالی کمتر است.

  آخرین نسخه نرم افزار کامفار

  نسخه 3.3 آخرین نسخه نرم افزار کامفار است که در آن قابلیت استفاده از زبان فارسی وجود دارد و در حال حاضر بیشتر شرکت‌ها از آن استفاده می‌کنند. نسخه‌ی 3.3 نرم افزار کامفار از نظر رابط کاربری و ظاهر، نحوه‌ی نصب و امکانات محاسباتی پیشرفته‌تر از نسخه‌های قدیمی‌تر است. یکی از مهم‌ترین تغییرات نسخه‌ی 3.3 این است که در این نسخه امکان اضافه کردن نوعی پروژه‌ی جدید برای موضوع مدیریت محیط زیست به نرم افزار کامفار اضافه شده است. برخی از دیگر تغییرات آخرین نسخه نرم افزار کامفار شامل موارد زیر هستند:

  • امکان توزیع سود بین سهامداران عادی و ممتاز یا ترجیحی
  • تغییر رنگ آیکن‌ها درصورت انتخاب شدن برای تمیز آسان‌تر آن‌ها با دیگر آیکن‌ها
  • اضافه شدن جدول واحدهای پولی در جداول نتایج خروجی
  • خروج واحد پولی از نمودار نسبت‌ها
  • تغییر و اصلاح جدول مربوط به ورود اطلاعات مربوط به هزینه‌های تولید
  • و …

  نصب نرم افزار کامفار

  نصب نرم افزار کامفار نسخه 3.3 روی نسخه‌های 32 و 64 بیتیِ سیستم عامل‌های ویندوز 7، 8، 10 و XP میسر است، اما در حال حاضر امکان نصب نرم افزار کامفار روی سیستم عامل MAC به‌طور مستقیم وجود ندارد. نرم افزار کامفار اصل یا همراه با یک لایسنس سخت‌افزاری یا با لایسنس نرم‌افزاری در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. لایسنس سخت‌افزاری به دو صورت نامحدود و محدود وجود دارد. نرم افزار کامفار نسخه 3.3 با لایسنس سخت‌افزاری نامحدود یا چندکاربره تنها هنگام نصب به لایسنس نیاز دارد و پس از آن می‌توان بدون وجود قفل از نرم افزار استفاده کرد، اما کار با نرم افزار کامفار با لایسنس سخت‌افزاری محدود یا تک‌کاربره مستلزم در اختیار داشتن قفل سخت‌افزاری و متصل کردن آن به رایانه است. در اختیار داشتن لایسنس، برای نصبِ بدون مشکل و قانونی این نرم افزار الزامی ست. خدمات پس از فروش برخی از شرکت‌های فروش این نرم افزار شامل نصب نرم افزار کامفار روی سیستم مورد نظر کاربر نیز هست.

  نرم افزار کامفار اصل

  همان‌طور که گفته شد نرم افزار کامفار اصل همراه با لایسنس، چه به شکل سخت‌افزاری و چه به شکل نرم‌افزاری، فروخته می‌شود. درصورت خرید نرم افزار کامفار اصل کاربر هنگام نصب سیستم با مشکلاتی مانند ارور آنتی ویروس یا کرک مواجه نمی‌شود.

  خرید نرم افزار کامفار | دانلود نرم افزار کامفار

  همان‌طور که گفتیم کارکرد اصلی نرم افزار کامفار کمک به مدیران در اخذ تصمیمات بهتر در راستای کسب سود بیشتر و تداوم فعالیت واحد اقتصادی ست. اما نکته این‌جا ست که خرید نرم افزار کامفار خود نوعی سرمایه‌گذاری به‌شمار می‌آید و درنتیجه باید دارای توجیه اقتصادی باشد و به‌عبارت دیگر لازم است تا منافع حاصل از خرید یا دانلود نرم افزار کامفار بیشتر از هزینه‌های مربوط به آن باشند. این که آیا منافع حاصل از خرید نرم افزار کامفار از هزینه‌های مرتبط با آن بیشتر هستند یا نه به وضعیت مالی هر شرکت، زمینه‌ی فعالیت آن و عوامل مشابه بستگی دارد، اما به‌هرصورت آگاهی از منافع حاصل از خرید این نرم افزار می‌تواند در اخذ تصمیم مناسب درمورد خرید یا صرف‌نظر کردن از آن مفید باشد. در ادامه به‌طور مختصر به برخی از منافع حاصل از سرمایه‌گذاری در خرید نرم افزار کامفار فارسی اشاره خواهیم کرد.

  دفاتر حسابداری و گزارش‌های مختلف تهیه شده برپایه‌ی آن‌ها بخشی مهمی از اطلاعات مورد نیاز مدیران در تصمیم‌گیری‌های مختلف مالی را تأمین می‌کنند. درحال حاضر نرم افزارهای مختلفی برای نگهداری اطلاعات حسابداری و تهیه‌ی برخی گزارشات مالی طراحی شده‌اند که فرایند حسابداری و تهیه‌ی گزارشات مالی را آسان‌تر و دقیق‌تر می‌کنند. اما تصمیم‌گیری درمورد بسیاری از مسائل، خصوصاً سرمایه‌گذاری‌هایی با ریسک بیشتر و کلان‌تر، نیازمند در دست داشتن اطلاعات بیشتری و جامع‌تری ست و نرم افزار کامفار هم به‌همین خاطر و با هدف تجزیه و تحلیل گزارشات مالی حاصل از اطلاعات حسابداری با دخالت دادن فاکتورهایی که درنظر داشتن آن‌ها عموماً در عملیات حسابداری تعریف نشده و در ابتدای نوشته به برخی از آن‌ها اشاره کردیم طراحی شده است.

  برخی از خروجی‌های نرم افزار کامفار که درحقیقت اطلاعات مورد نیاز مدیران برای تصمیم‌گیری‌های مالی و اقتصادی را تأمین می‌کنند شامل موارد زیر هستند:

  • محاسبه‌ی قیمت تمام شده‌ی یک محصول یا پروژه
  • محاسبه‌ی ارزش فعلی پروژه‌های مختلف
  • محاسبه‌ی دوره‌ی بازگشت سرمایه
  • محاسبه‌ی جریان نقدی پروژه‌های مختلف
  • محاسبه‌ی سود و زیان پروژه‌های مختلف
  • تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی
  • تهیه‌ی گزارش‌های حسابداری مدیریت
  • تعیین ارزش سهام
  • تهیه‌ی گزارش توجیهی برای اخذ تسهیلات و تأمین مالی
  • تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی پیش‌بینی شده
  • ارزیابی‌های مرتبط با اشتغال‌زایی
  • تجزیه و تحلیل حساسیت سودآوری سرمایه‌گذاری نسبت به متغیرهای مختلف
  • ارزیابی سرمایه‌گذاری مشترک بین‌المللی با امکان محاسبات چند ارزی
  • برآورد پارامترهای مالی
  • محاسبه‌ی نرخ بازده داخلی
  • تحلیل نقطه سه‌به‌سر
  • تجزیه‌ و تحلیل نسبت‌های مالی
  • تجزیه و تحلیل تلفیقی اثرات متقابل طرح‌ها
  • و …

  تهیه‌ی تمامی این اطلاعات با درنظر داشتن کلیه‌ی متغیرهای مؤثر، زمان بسیاری را می‌طلبد و چه بسا این مدت زمان آن‌قدر طولانی شود که هنگام آماده شدن اطلاعات، فرصت سرمایه‌گذاری از دست رفته باشد. گذشته از این اشتباهات انسانی، که گاهی عامدانه صورت می‌گیرند، در این محاسبات ایجاد خلل می‌کنند و ممکن است به اخذ یک تصمیم نادرست منجر شوند. همچنین استفاده از نرم افزار کامفار نیاز به نیروی انسانی برای انجام محاسبات و تجزیه و تحلیل‌های مالی را کمتر می‌کند و این، کاهش هزینه‌ی دستمزد و درنتیجه افزایش سود را در پی خواهد داشت.

  همان‌طور که گفته شد تعیین سودآور بودن سرمایه‌گذاری روی نرم افزار کامفار و خرید و استفاده از آن برای انجام تحلیل‌های مالی بسته به شرایط هر شرکت و سازمان دارد، اما با توجه به آن‌چه تا این‌جا گفتیم و با توجه به قیمت مناسب این نرم افزار بعید به نظر می‌رسد که خرید یا دانلود نرم افزار کامفار برای یک شرکت توجیه اقتصادی نداشته باشد.

  دانلود نرم افزار کامفار

  درصورتی‌که کاربر به هر علتی به نسخه‌ای که هنگام خرید نرم افزار کامفار در اختیار او قرار گرفته دسترسی نداشته باشد می‌تواند آن را از قسمت دانلود نرم افزار کامفار دانلود کرده و با استفاده از لایسنسی که هنگام خرید به او تحویل داده شده نرم افزار را فعال کرده و از آن استفاده کند. بدیهی ست که دانلود نرم افزار کامفار بدون در اختیار داشتن لایسنس امکان استفاده از نرم افزار را به کاربر نخواهد داد.

  فروش نرم افزار کامفار

  پکیج نرم افزار کامفار اصل شامل نرم افزار کامفار اصل، لایسنس سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری و کتاب راهنمای استفاده از نرم افزار کامفار و همچنین گارانتی و پشتیبانی 5 ساله است. این نرم افزار به‌صورت حضوری و با نصب روی رایانه‌ی مورد نظر خریداران محترم به آنان تحویل داده می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص نحوه‌ی سفارش نرم افزار کامفار، قیمت نرم افزار کامفار، نحوه‌ی تحویل سفارش و … با استفاده از راه‌های ارتباطی درج شده در این وب‌سایت با ما تماس گرفته و از راهنمایی کامل کارشناسان ما استفاده کنید.

  تفاوت COMFAR III Expert نسخه 3.3a با نسخه 3.0

  امکانات جدید

  1. تغییر پنجره به فرم جدید Windows Vista
  2. اضافه نمودن یک نوع پروژه جدید برای مبحث مدیریت زیست محیطی
  3. بهبود پنجره توزیع سود
  4. توزیع سود بین سهامدار عادی و ترجیهی
  5. اصلاح جدول ورود اطلاعات هزینه های تولید
  6. تغییر شمای پنجره توضیحات (Remarks)
  7. حالت انتخاب نتایج سبب می گردد آیکون نتایج به رنگ خاکستری تغییر یابد
  8. کلیه نتایج بصورت پیش فرض جهت محاسبات انتخاب می گردد
  9. زمان بارگذاری یک پروژه محاسبات بصورت اتوماتیک انجام می گردد
  10. کاربر می تواند رنگ پنجره های کامفار را انتخاب نماید
  11. قرارگیری لینک های قابل کلیک به UNIDO و صفحه COMFAR در منوی Help و پنجره About
  12. در جداول نتایج خروجی جدول واحدهای پولی نیز نمایش داده می شود
  13. خروج واحد پولی از نمودار نسبت ها

  اصلاحات

  1.در محاسبات جریانات نقدی تنزیل شده، بهره دوران احداث بعنوان بخشی از هزینه های سرمایه گذاری لحاظ می گردد

  2.اصلاح فیلد توزیع سود باقیمانده

  3.برخی اصلاحات جزیی در زبانها

  4.ستون تخصیص هزینه ها بصورت افقی تغییر یافته است

  5.دربخش ورود اطلاعات مربوط به تسهیلات، ورود یک تاریخ اشتباه آن فیلد را صفر می کند

  6.پنجره نتایج، درصورت تغییر فرمت تاریخ نیازی به به روز رسانی محاسبات نمی باشد

  7.اصلاح پنجره تحلیل حساسیت

  8.ماشین حساب توانایی محاسبات تا 4 رقم اعشار را دارد

  9.توانایی نصب روی ویندوز های 64 بیت

  لیست مشتریان
  Back To Top