skip to Main Content
تهران، صادقیه، ستارخان، قبل از بازار سنتی، ساختمان تجاری اداری دریای نور، پلاک 910، طبقه سوم، واحد 12
خرید نرم افزار کامفار

خرید نرم افزار کامفار

خرید نرم افزار کامفار

برای خرید نرم افزار کامفار باید دانست، نرم افزار COMFAR یک نرم افزار محاسبه گر در زمینه امور اقتصادی می باشد، نام آن در واقع شکل اختصاری Computer Model For Feasibility Analysis And Reporting می باشد. این نرم افزار محصول سازمان توسعه صنعت ملل متحد است که با هدف سهولت بخشی و تسریع امور مالی ارگان های متعدد مثل بانک ها، سازمان های دولتی و خصوصی، موسسه ها و شرکت های طراحی شده است. برای خرید نرم افزار کامفار در آخرین نسخه، شرکت کامفار پرو تدابیری لحاظ نموده که علاوه بر نصب، آموزش و کتاب PDF مرتبط نیز ارائه می گردد.

 

نحوه عملکرد نرم افزار کامفار

پروژه های مالی نیاز به ارزیابی دقیق مالی دارند که باید در نهایت دقت انجام گیرد، چرا که تصمیمات مهم وابسته به گزارش های توجیهی مالی و اقتصادی است. خرید نرم افزار کامفار با محاسبه و تحلیل شاخص های مالی، اطلاعات ضروری لازمه را در اختیار افراد قرار می دهد و علاوه بر این تاثیر تغییرات پارامترهای مختلف بر فرایند مالی را نیز برآورد می کند. این عملکرد دقیق و قابل اطمینان نرم افزار کامفار منجر به پذیرش و یا حتی عدم پذیرش پروژه در مرحله تصمیم گیری می شود. خرید نرم افزار کامفار به اندازه ای حائز اهمیت است که می تواند در آینده ی ارگان تاثیر به سزایی داشته باشد.

با مشاوره کاملا رایگان کامفارپرو
بهترین انتخاب را برای سازمان خود داشته باشید.
ارسال پیام در تلگرام

تاثیر نرم افزار کامفار در روند امور اقتصادی ارگان ها

امور مالی و اقتصادی در هر ارگانی کوچک یا بزرگ جزء مهم ترین امور به شمار می رود. لذا تهیه و آماده سازی گزارش های توجیهی مرتبط با این امور نیز تا حد زیادی حائذ اهمیت است. از آن جایی در روش های سنتی برای انجام این امور از فرمول ها و جداول استفاده می کردند و درصد خطای انسانی زیاد بود، لذا این فرایند با صرف زمان طولانی به انجام می رسید. اما هم اینک خرید نرم افزار کامفار در انواع مختلف بسته به نوع نیاز ارگان ها میسر می باشد تا در اسرع وقت با دقیق ترین معیارها در نهایت صحت امور اقتصادی را پشتیبانی نماید.

 

کاربرد نرم افزار کامفار

  • مناسب جهت مطالعات اقتصاد مهندسی
  • امکان سنجی
  • طرح های توجیه فنی و اقتصادی
  • شبیه سازی
  • تحلیل فرایندهای مالی
  • طرح تجاری
  • پیش بینی درآمد
  • و غیره
رهبری-در مقابل-مدیریت-تفاوت-مقاله-با-comfar

 کدام شرکت ها از نرم افزار کامفار استفاده می کنند؟

امروزه بسیاری مراکز معتبر با خرید نرم افزار کامفار به علت دقت و صحت اطلاعات و همچنین قابلیت های منحصر به فردش بهره مند گشته اند که از آن میان می توان موارد ذیل را نام برد:

مهندسین مشاور پارس جویاب، شرکت مهندسی سپاسد، پاسارگاد پلیمر، گروه بهمن (شرکت سهامی عام)، مرکز ماشین های اداری ایران (مادیران)، مهندسین مشاور مهراز نقش، شرکت دارو سازی تهران شیمی، برکت تل (وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره))، پیشگامان نوآوران دانا، دارو سازی داملران رازک، مهد امید آرین، شرکت تجارت عمران آباد گران ابرار، فولاد گستران هرمز، آب و فاضلاب خراسان رضوی، آرتا جوجه سبلان، شرکت نفت پاسارگاد، خدمات بازرگانی آینده نگر مهر، سرمایه گذاری غدیر، کارگزاری توسعه سرمایه دنیا، سیمان فارس نو، گروه انرژی دانا، اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان کرمان، شرکت صنایع آهن و فولاد سرمد ابر کوه، شرکت معدنی گنج آفرینان ایرانیان، توزیع نیروی برق تهران بزرگ، آتیه اندیشان مس، کاویان پردازان پولاد، آورند پلاستیک، موسسه توانمند سازی بازنشستگان نیروهای مسلح، شرکت شیمبار، شرکت ماشین سازی ویژه، شرکت سبد گردان کاریزما (سهامی خاص)، سازمان توسعه تجارت ایران، مهندسین مشاور سنجش، امکان، طرح و… .

 

چرا نرم افزار کامفار؟

با نظر به ارگان هایی که از خرید نرم افزار کامفار استقبال نموده و از آن جهت تدوین گزارش توجیهی مبتنی بر امور مالی استفاده می کنند، این امر استنباط می گردد که نرم افزار کامفار مزایایی دارد که بسیاری افراد حقیقی و حقوقی را جهت استفاده از آن ترغیب نموده است. به طور خلاصه راجع به نرم افزار کامفار می توان اینگونه اظهار داشت که این نرم افزار به خوبی قابلیت ارزیابی اقتصادی و مالی در زمینه طرح های احداث، توسعه، بازسازی، نو سازی و… را دارد. البته لازم به ذکر است خرید نرم افزار کامفار محدودیت کاربری ندارد و در این راستا کلیه صنایع می توانند از آن بهره مند گردند. شرکت بامداد قرن خرید نرم افزار کامفار را برای تمامی کاربران مقدور نموده است.

بهترین-مدیریت-با-کامفار

هدف استفاده از نرم افزار کامفار

یکی از مهم ترین دلایل حس نیاز به خرید نرم افزار کامفار عدم حصول نتایج یکسان به علت نگرش های مختلف نسبت به یک موضوع است. در واقع بدون استفاده از نرم افزار کامفار تشخیص طرح اقتصادی و یا رد آن با مشکل مواجه می گردد. لذا طراحان برنامه کامفار تصمیم به ساخت برنامه ای نمودند که استاندارهای مشخص و تعریف شده ای دارد و با توجه به این امر نتایج موضوع یکسان به دست می آید.

البته گفتنی است پیچیدگی و زمان بری عملیات محاسبه نیز به قدر کافی دشوار می باشد تا افراد حقیقی و حقوقی به فکر استفاده و خرید نرم افزار کامفار که به صورت کاملا استاندارد جهت کامپیوتری کردن ارزیابی اقتصادی طرح هایشان عمل می کند، بیفتند. نرم افزار کامفار توسط سازمان یونیدو به همین منظور طراحی و به بازار عرضه گردیده است.

 

تاریخچه نرم افزار کامفار

نرم افزار تخصصی کامفار یک برنامه کامپیوتری است که طراحی آن حاصل تجربه های بیش از ۳۰ کمیته ارزیابی اقتصادی در کشورهای متعدد می باشد. این نرم افزار به مدت ۳ سال در قالب آزمایشی فعال بوده تا خطاها و اشکالات آن رفع گردد و سپس در سال ۱۹۸۳ برای نخستین بار به صورت رسمی وارد بازار گشت. ساخت این برنامه یک و نیم میلیون دلار هزینه در بر داشته است. لازم به ذکر است امروزه در سراسر جهان بیش از نیم میلیون نسخه دارد که به ۱۵ زبان زنده دنیا بهره برداری می شود. گفتنی است این نرم افزار از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند و لذا در ایران نیز توسط بسیاری از سازمان ها یا شرکت های برجسته استفاده می شود. خرید نرم افزار کامفار از شرکت بامداد قرن با بهترین شرایط میسر می باشد.

 

فروش نرم افزار کامفار

یکی از بزرگ ترین تامین کننده های نرم افزار کامفار که آخرین نسخه آن را با بهترین کیفیت منتشر می نماید، شرکت کامفار پرو است. این شرکت ارائه دهنده نرم افزار کامفار با ۵ سال گارانتی پس از فروش می باشد. لذا خرید نرم افزار کامفار از این شرکت با اطمینان و رضایت خاطر انجام می گیرد. گفتنی است این نسخه از نرم افزار کامفار از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند و بر روی تمام سیستم عامل های کامپیوتری چه قدیمی و چه جدید، قابل نصب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top