skip to Main Content
تهران، صادقیه، ستارخان، قبل از بازار سنتی، ساختمان تجاری اداری دریای نور، پلاک 910، طبقه سوم، واحد 12

نرم افزار Flaresim

نرم-افزار-flaresim

آشنائی با نرم افزار Flaresim

یکی از نرم افزار های پیشرفته برای شبیه سازی و طراحی شعله، نرم افزار  Flaresim  می باشد . این نرم افزار که توسط  مهندسین حرفه ای برای استفاده ی سایر مهندسین حرفه ای طراحی و تولید شده است. شما توسط این برنامه می توانید به سادگی تابش گرمایی و رد پای سر و صدا تولید شده توسط سیستم مشعل سکوهای گاز پالایشگاهها و کارخانه ها را مدل سازی کنید.  همچنین می توانید  دمای سطوح در معرض محدوده را پیش بینی نمائید .

کابران این نرم افزار می توانند توسط  آن لوله عود، گاز مایع و همچنین عود صوتی را با استفاده از طیف گسترده ای  از روش ها و الگوریتم های مدلسازی  پیاده سازی کنند. نرم افزار Flaresim   همچنین به کاربران این امکان را می دهد که بتوانند گزارش اطلاعات در واحدهای خود را  به راحتی انتخاب و وارد کنند، و همچنین  می تواند در هر زمان ،داده ها را به واحد دیگر تبدیل کنند.

اصلی ترین کاربرد نرم افزار Flaresim   ایجاد  سهولت و نیز تسریع عملکرد در طراحی و شبیه ‏سازی vent system piping و نیز سیستم‏های flare در کلیه مراحل فرآیند طراحی می ‏باشد . برای نمایش مستقیم شبکه لوله در محیط این نرم افزار از یک نمودار جریان استفاده  شده است . برای سهولت کار در کنار این نمودار، جداول تکمیلی شامل کلیه اطلاعات مورد نیاز  و همچنین نتایج محاسبه شده نیز قرار داده شده است. از این نرم افزار اغلب برای مدلسازی سیستم‏های لوله‏ کشی مربوط به سیستم‏های flare  استفاده می شود.

نرم-افزار-flaresim

امکانات و ویژگی‌های کلیدی نرم افزار Flaresim

  • ویژگیCase Study Manager

شما می توانید با استفاده از این ویژگی  “مطالعات موردی” که مدل Flaresim  با مقادیر مختلفی از داده ها و رکورد انتخاب  انجام می دهد را خودتان  ایجاد کنید و نتایج مطالعات خود را با  نتایج نرم افزارمقایسه کنید. داده های ورودی هم می تواند مقادیر گسسته را شامل شود و هم می تواند مقادیر  افزایشی از طیف وسیعی از ارزش ها باشد.

  • ویژگی Dynamic Analysis

با این ویژگی می توانید جریان چگونه شعله ور شدن متفاوت با زمان و محاسبه چگونگی تابش حاصل از سر و صدا و سطح درجه حرارت با زمان گسسته گیرنده های متفاوت را مشخص کنید.

  • ویژگی REFPROP Physical Properties Prediction

با این ویژگی بسته بندی فیزیکی REFPROP را برای پیش بینی دقیق تر خواص سیالات در دسترس خواهید داشت.

  • ویژگی  KO Drum Sizing

این گزینه به شما  این اجازه را می دهد تا میزان از دست کشیدن درام بر اساس زمان تجمع مایع را با حداقل اندازه carryover اندازه گیری کنید.

شما می توانید جهت تهیه و استفاده از این نرم افزار کاربردی به سایت شرکت کامفار پرو مراجعه کرده و نسخه کاملاً اورجینال این برنامه را تهیه کنید.

گارنتی پنج ساله به همراه پاسخگوئی آنلاین و امکان نصب آزمایشی نرم افزار از جمله خدماتی است که توسط این مجموعه به خریداران نرم افزار های مهندسی ارائه می گردد.

شرکت سازنده: Schlumberger

وبسایت شرکت: www.slb.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top