skip to Main Content
تهران، صادقیه، ستارخان، قبل از بازار سنتی، ساختمان تجاری اداری دریای نور، پلاک 910، طبقه سوم، واحد 12

نرم افزار مهندسی Caesar II (سزار)

نرم-افزار-caesar-ii

آشنائی با نرم افزار مهندسی  Caesar II (سزار)

یکی دیگر از نرم افزار های مهندسی ارائه شده در شرکت کامفار پرو ، نرم افزار مهندسی سزار می باشد . این نرم افزار  امروزه از جایگاه مهمی در تحلیل تنش سیستم های لوله کشی صنعتی (Piping) برخوردار است.عملیات تحلیل تنش و بالطبع تحلیل نیرو و جا به جایی باعث می شود عملکرد مکانیکی صحیح و ایمن یک کارخانه فرایندی (Plant) تضکین شود . نرم افزار Caesar II به عنوان محبوب ترین و پر قدرت ترین نرم افزار در گروه نرم افزارهای المان محدود تحلیل پایپینگ برای انجام این امر  طراحی و تولید شده است. این نرم افزار علاوه بر توان تحلیل تنش پایپینگ ،همچنین قادر به سنجش  نتایج بدست آمده  با توجه به استاندارد های  انتخابی  کاربر نیز هست.

Intergraph CAESAR II  امکان ارزیابی پاسخ سازه و تنش از سیستم های لوله کشی به کدها و استانداردهای بین المللی را برای شما فراهم می سازد ، نسخه 2019 شامل ویژگی های است که به  بسیاری از درخواست مشتری  جامع عمل می پوشاند  ، و همچنین دارای برخی از به روز رسانی های قابل توجهی در کد صنعت نیز می باشد . تجزیه و تحلیل مؤلفه‌ ی تنش در سیستم‌ های لوله کشی (Piping) یک امر مهم و اساسی به شمار می رود که مهندسین این حوزه می توانند با استفاده از نرم افزار ارائه شده ،  سیستم های لوله کشی را دقیق تر و سریع تر تجزیه و تحلیل کنند.

کاربرد های نرم افزار Caesar II

 نرم افزار CAESAR II شامل توانایی های فنی و امکان  ارزیابی شرایط خزش برای تمام کدهای لوله کشی با استفاده از EN-13480  را دارا می باشد . رابط کاربری بهبود یافته ، علامت مدل به جابجایی ، چرخش ، نیرو و گشتاور و بهبود صفحه نمایش از اعداد گره و توقف محوری در مدل های لوله کشی از ویژگی های خوب نرم افزار CAESAR II می باشد .از دیگر ویژگی های مثبت این نرم افزار سازگاری آن با نرم افزار CADWorx که از تولیدات  همین کمپانی می باشد ، است . نرم افزار Intergraph CAESAR II 2019در جهان به طور گسترده برای تجزیه و تحلیل تنش لوله ، برای کشتی و طراحی و تجزیه و تحلیل مبدل ها ، طراحی و تجزیه و تحلیل مخازن ذخیره سازی نفت و … مورد استفاده قرار می گیرد .

این نرم افزار یکی از راه حل های مورد اعتماد و دقیق در زمینه  تجزیه و تحلیل ساختاری می باشد  و به طور کاملاً یکپارچه  در سراسر جهان از این نرم افزار برای طراحی کشتی مخازن تحت فشار ، پوسته ها و مبدل های لوله و دیگ بخار استفاده می شود .

سزار

ویژگی های  کلیدی و امکانات نرم افزار Intergraph CAESAR II :

 • بررسی و تحلیل اثرات بارهای حرارتی ، باد ، زلزله و … بر سیستم‌ های Piping
 • قابلیت تحلیل استاتیکی و دینامیکی سیستم لوله کشی
 • امکان تجزیه و تحلیل مؤلفه‌ ی تنش در سیستم‌ های لوله‌ کشی
 • دارای یک پایگاه داده مواد گسترده با خواص مواد جدید برای مدت زمان بار از 200.000 ساعت
 • سازگاری کامل با نرم افزار CADWorx
 • بهبود صفحه نمایش تعداد گره در هنگام چرخش و مشاهده مدل
 • استاندارد جهانی برای تجزیه و تحلیل ساختاری سیستم های لوله کشی
 • مدل سازی سریع تر و تجزیه و تحلیل دقیق سیستم لوله کشی
 • پشتیبانی برای شرایط خزش در لوله کشی بر اساس EN-13480
 • جابجایی ، چرخش ، نیروها ، و لحظات : یک نماد جدید برای اتصالات صفر طول
 • بهبود صفحه نمایش از علامت محوری توقف در خارج از لوله کشی

در صورتی که مایل به استفاده از این برنامه در شرکت خود هستید ، می توانید با مراجعه به سایت مجموعه کامفار پرو به سادگی نسخه اورجینال این برنامه را به همراه گارانتی 5 ساله خریداری نمائید.

شرکت سازنده: Intergraph

وبسایت شرکت: www.intergraph.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top