skip to Main Content
تهران، صادقیه، ستارخان، قبل از بازار سنتی، ساختمان تجاری اداری دریای نور، پلاک 910، طبقه سوم، واحد 12

نرم افزار PLUS 2D

نرم-افزار-plus-2d

آشنائی با نرم افزار PLUS 2D

نرم افزار PLUS 2D  یکی از انواع نرم افزار های تو در تو می باشد . این نرم افزار برای بدست آوردن بهترین طرح  برای تولید قالب  و طرح بندی بهینه برش قطعات با ضایعات کم در ویندوز طراحی و تولید شده است.

یکی از عوامل  مهم ضرر اقتصادی در برش های صنعتی هدر رفتن بیهوده مواد در برش های غیر استاندارد  و بی پایه و اساس است . منظور این است که فرد برش دهنده ی قطعات بدون توجه به منطقه برش فضای  زیادی  از سطح ماده را به هدر می دهد. ولی شما می توانید  با بررسی قطعات و اشکال مورد نیازبه برش از مساحت بیشتری از سطح ماده بهره برداری کنید و ضایعات کمتری ایجاد نمایید .

برای اینکار بهترین روش این است که طرح و یا الگوی قطعات مورد نیاز برای برش را روی سطح ماده مورد نظر بچینید و پس از اینکه بهترین چیدمان را برای برش بدست آوردید اقدام به برش سطح کنید . با توجه به اینکه این چیدمان ها بسیار زمان بر و گاها سخت و حتی ناممکن می باشد، بنابراین در چنین مواردی شما به یک نرم افزار قدرتمند در زمینه طراحی بهینه نیاز دارید تا اینکار را به سادگی و در کمترین زمان ممکن به انجام رسانید

کاربرد های نرم افزارPlus D2

نرم افزار  Plus D2 بهترین انتخاب برای کار طرح بندی قطعات بر روی سطح می باشد.اکثر شرکت های تولیدی از این نرم افزار  برای تولید قالب و طرح‌بندی‌های بهینه در فرایند برش‌های دوبعدی مستطیلی استفاده می کنند.

نرم افزار Plus D2 محدودیتی در جنس ماده برس و یا الگو و حتی ابعاد ماده برش ندارد و در صنایع مختلف از جمله آهن‌بری، شیشه‌بری، برش پارچه، چوب‌بری، فرش، PCB و …از این نرم افزار  استفاده می‌شود. در این نرم‌افزار، در حال طراحی و برش هر بخشی که باشید ، به طور چشم‌گیری ضایعات ناشی از طراحی نادرست کاسته می شود.

نرم-افزار-plus-2d-metal

ویژگی های بارز نرم افزار Plus D2

از جمله ویژگی ها و قابلیت های کلیدی نرم افزار Plus D2 شامل موارد زیر می باشد:

 • پشتیبانی از برش های مشاغل متنوع
 • تعریف و فراخوانی انواع الگو و طرح صنعتی
 • کاربری روان و ساده بدون نیاز به دانش فنی تخصصی
 • طراحی طرح حتی برای قطعات غیر مستطیلی
 • دیتابیس یک پارچه نرم افزار
 • بدون محدودیت در تعداد بخش‌ها
 • کتابخانه مواد استاندارد
 • امکان تعریف الگو و پترن توسط کاربر برای بخش‌های غیر مستطیلی
 • استفاده از واحدهای متریک جهانی
 • شکل‌های استاندارد
 • و …

شما می توانید برای استفاده از این نرم افزار کاربردی در شرکت یا واحد تولیدی خود به سایت شرکت کامفار پرو مراجعه کرده و نسخه اورجینال این نرم افزار را به همراه گارانتی 5 ساله و پشتیبانی آنلاین در یافت نمائید.

لازم به ذکر است نسخه کرک شده نرم افزار های مهندسی موجب بوجود آمدن نتایج غیر دقیق، طرح های غیر استاندارد  و در نتیجه آن افزایش هزینه ها خواهد شد، ولی شما می توانید با یک تصمیم درست و تهیه نسخه ارجینال نرم افزار ها از بروز هزینه های اضافی پیشگیری نمائید.

شرکت سازنده: Nirvana

وبسایت شرکت: www.nirvanatec.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top