skip to Main Content
تهران، صادقیه، ستارخان، قبل از بازار سنتی، ساختمان تجاری اداری دریای نور، پلاک 910، طبقه سوم، واحد 12

نرم افزار PV Elite

نرم-افزار-pv-elite

آشنائی با نرم افزار PV Elite

یکی از اساسی ترین تجهیزات  در صنایع فولادسازی و احیاء، کوره های قوس الکتریکی، صنایع عظیم نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، هوا و فضا ، نظامی، هسته‌ای، دارو سازی و نیز صنایع غذایی  مخازن تحت فشار می باشد.طراحی و ساخت این مخازن از اهمیت زیادی برخوردار است و بایستی به شکلی انجام پذیرد که کوچکترین نقصی در آن پدید نیاید. به همین علت است که مهندسین و متخصصین این حوزه در طراحی، ساخت، تست و راه‌اندازی این مخازن از کد ها، استاندارد ها و روش های خاصی  استفاده می کنند.با پیشرفت علم  امروزه مهندسین می توانند با بهره گیری از نرم افزار های قدرتمندی که در این حوزه ساخته شده است ، فرآیند طراحی، تحلیل و نصب مخازن تحت فشار را با سرعت و نیز دقت بسیار بالاتری پیش ببرند . از جمله مهمترین نرم افزار های طراحی و تولید شده در این زمینه نرم افزار PV Elite  می باشد.

نرم افزار PV Elite یکی از برنامه های قدرتمند حوزه مهندسی مکانیک می باشد .این نرم افزار محصول شرکت Intergraph بوده و کاربرد آن در زمینه طراحی مخازن تحت فشار و نیز طراحی مبدل های حرارتی می باشد .

پنجره-جادوگر-pv-elite-و-ساختمان-مدل

ویژگی های نرم افزار  PV Elite

از جمله ویژگی های بارز این نرم افزار موارد ذیل می باشد:

  •  امکان محاسبه بار مرده برای هر المان
  •  محاسبه اجزاء بار زنده (یعنی  باد و زلزله )
  •  کنترل ضخامت دیواره مخزن
  •   امکان طراحی مخازن بزرگ
  •  ترکیب بارهای جانبی با فشار موجود
  •  وارد کردن فشار جهت اندازه گیری استقامت اجزا و اتصالات
  •  امکان بررسی ضخامت دیواره ها جهت اندازه گیری حداقل و حداکثر فشار
  •   رابط کاربری مناسب و کابر پسند
  • و …

نرم‌افزارPV Elite یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین نرم افزار های طراحی تجهیزات ثابت و بخصوص طراحی مخازن تحت فشار می باشد . بوسیله این نرم افزار کاربر می تواند به سادگی براساس استاندارد ها و محاسبات مکانیکی طراحی نماید و علاوه بر آن از نرم‌افزارPV Elite جهت شبیه سازی ، مدل سازی ، آنالیز ، تحلیل و ارزیابی مخازن تحت فشار و مخازن با دیواره نازک و انواع مبدل های حرارتی با شرایط مورد نظر نیز استفاده می کنند.

شما می توانید جهت تهیه و نصب نسخه orginalاین نرم افزار  به سایت شرکت کامفار پرو مراجعه نمایید. جهت اطمینان مصرف کنندگان از اورجینال بودن نرم افزار های مهندسی ارائه شده توسط این شرکت، ابتدا نسخه ای از نرم افزار به صورت آزمایشی و فقط برای چند روز روی یکی از سیستم های شرکت متقاضی نصب می گردد و پس از حصول اطمینان ، نرم افزار اصلی با گارانتی و خدمات پس از فروش 5 ساله به متقاضی تحویل داده می شود.

 

شرکت سازنده: Intergraph

وبسایت شرکت: www.intergraph.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top